Pod koniec maja świętowaliśmy piknik rodzinny, po krótkiej części artystycznej przenieśliśmy się na plac przedszkolny na którym czekało mnóstwo atrakcji min. dmuchane zamki, malowanie twarzy gokarty oraz kiełbaski z grilla. Został również ogłoszony konkurs na wierszyk o naszym przedszkolu w którym udział wzięli mamusie kontra tatusiowie. Oto efekt ich pracy, który również można zobaczyć w naszej galerii tutaj.

MAMUSIE
Kubusiowe przedszkole jest wesołe
Do kubusia chodzić chcę
Bo tam lubię bawić się
Wszyscy razem tam tańczymy
W berka razem się gonimy
Czasem nawet się uczymy
Bo my bardzo to lubimy
Podwieczorek zabieramy
I do domu uciekamy
TATUSIOWIE
Przedszkole Kubusia Puchatka
to fajna jest chatka
Dzieci skaczą bawią się,
a dyrektor wścieka się
Gdy obiadu przyjdzie pora
Kuchareczki kroją kalafiora
I tak mijają latka w Przedszkolu Kubusia Puchatka